Rozkládací sedací soupravy

Bohužel jsme pro vás nenašli žádné produkty.

Nic není nepříjemnějšího, než neohlášená návštěva, která se zdrží dlouho do noci a kterou potom nemáte kam uložit. Stavět jim na podlaze hnízdo z dek, karimatek a peřin je sice dobrodružství pro mladší ročníky, ti si ještě připomenou, jak stavěli pevnosti ze stejných materiálů, ale pro vyzrálé ročníky, už to může představovat výzvu zdraví nebezpečnou.

S rozkládacím gaučem ale můžete mít na takovou situaci odpověď. A to velmi rychlou, neboť způsoby rozkládání jsou dnes velmi rychlé a prosté, připravit pohodlnou postel není nic složitého a pracného. Stačí vysunout rozkládací lůžko, nacházející se v útrobách sedací soupravy a místo na uložení pro znavenou hlavu pocestného je na světě.

Stejně tak se občas do podobné situace můžete samozřejmě nedopatřením dostat i vy, když v noci přeberete a drahá polovička vás odmítne pustit do vašeho manželského zázemí. Potom je řešení nasnadě a gauč, který se nedá rozložit, nebo jehož rozložení je složité a v takovém stavu můžete riskovat skřípnutí prstů, není v žádném případě tou správnou odpovědí.

Jde i o vaše pohodlí

Když je sedací souprava rozkládací znamená to mnoho věcí. Především těch pohodlných samozřejmě. Jde o to, že například se můžete u televize pohodlně natáhnout a sledovat svůj oblíbený film nebo seriál, aniž byste si křivili páteř špatným posedem.

Takový rozkládací gauč je rovněž dobrým zázemím pro případ, že ve vztahu to tak dobré není nebo vaše místo v posteli zabrala kočka. Také je to elegantní způsob, jak uložit návštěvu nebo kamarády, kteří se zdrželi déle, než byste čekali.

Váš gauč pro ně bude mít otevřený účet, takže nejenom, že budete za perfektní kamarády, na které je spolehnutí, ale také si nebudete připadat provinile, pokud necháte návštěvu spát na zemi, nebo rozlámaně, pokud se na té zemi vyspíte sami.