Sedací soupravy 3+2+1

Bohužel jsme pro vás nenašli žádné produkty.

Kategorie sedacích souprav 3 2 1 je poměrně opomíjenou, zatímco většina lidí se soustředí spíše na sedací soupravy rohového, elkového nebo rovného charakteru, zapomíná se, že existuje i další možnost, jak dostat na jedno místo více sedacích míst.

Všechno se ale odvíjí od velikosti vašeho obývacího pokoje, protože tato varianta sedací soupravy rozhodně není pro malé obývací prostory, na takovou sedačku musíte mít dostatek místa, aby vyniklo její složení. A to je velmi jednoduché. Sedací souprava 3 2 1 je kombinací křesla s jedním sedacím místem, potom dvojkřesla a pohovky se třemi místy.

V podstatě se tedy jedná o sedací soupravu o šesti místech k sezení, což je v podstatě spodní hranice velké sedací soupravy ve tvaru písmene U a tradiční osazení v případě sedací soupravy L. V takovém případě jsou ale všechna místa k sezení u sebe na jedné hromadě, na jednom prostoru, ale v případě sedací soupravy s takto rozloženým místem je to jinak. Je potřeba, aby od sebe jednotlivé kousky nábytku byly v dostatečném odstupu, aby nevznikl jednolitý dojem, protože samozřejmě v takovém případě mnohem lépe vypadá šest míst přímo u sebe, než šest míst oddělených od sebe opěradly, díky kterým sedací souprava jednak nabývá na rozměrnosti, a zároveň tak vzniká evokace sedaček v kině nebo v letadle.

Žádná multifunkčnost, jenom čistá jednoduchost

Kategorie sedacích souprav označená jako 3 2 1 je především estetickým počinem, než praktickou sedací soupravou. Samozřejmě se na takový počet míst usadí poměrně dost lidí, ale tím univerzálnost sedačky končí. Obvykle nebývá rozkládací ani nemá úložný prostor, je prostě jenom sedací soupravou sama pro sebe.

A to je motto posledních pár let, kdy nabývají na oblibě takové kusy nábytku, které nemají univerzální možnosti využití, ale zato přesvědčeně slouží svému jedinému účelu, který je jejich primárním středobodem. Sedací souprava 3 2 1 je vhodná do prostorného minimalisticky zařízeného obývacího pokoje, kde bude spolehlivě sloužit.